Про нас

за лаштунками нашого агентства

Кілька слів про

Рекламне агентство повного циклу "Інфокард, РІА"

– це рекламно-інформаційне агентство повного циклу в м. Івано-Франківськ, яке працює над створенням інноваційної продукції у сфері реклами. Наші рекламні продукти працюють на Ваш бізнес, розвивають його, відкривають нові перспективи, створюють додаткові можливості та забезпечують результат.

Креативність, оригінальність  та  чітка маркетингова стратегія – домінуючі складові нашого продукту – реклами. А інноваційні технології при створенні реклами забезпечать розвиток Вашого бізнесу, відкриють нові перспективи, сприятимуть залученню клієнтів та працюватимуть на результат.

Елемент конкурентоспроможності на ринку товарів ми вкладаємо в кожну з рекламних ідей. Пропонуємо клієнтам нашого агентства дієву рекламну та маркетингову стратегії. Дбаємо про імідж як компанії-замовника, так і власного агентства.

Відчуйте відмінність

Чому обирають нас?

Ми ні перед чим не зупиняємось

Спеціалісти з реклами агентства «Інфокард, РІА» у своїй роботі керуються неординарними у своїй основі задумами.

Вміють підійти до завдання з часткою творчої уяви і сформувати сильні рекламні ідеї з елементом конкурентоспроможності. Ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш дієві способи маркетингу в розробці творчої стратегії і стратегії використання носія реклами.

Ми любимо досліджувати

Детально відстежуємо комплексний процес – від ідеї до реалізації рекламного продукту чи рекламної кампанії.

Ми - це:

Кваліфіковані спеціалісти
Індивідуальний підхід
Якісні послуги
Оперативність
Сучасне обладнання
Доступні ціни
Програми лояльності…

Ми зробимо все просто

Робота з ефективними методами дієвої реклами, зацікавленість ноу-хау у світі світової та вітчизняної реклами сприяють досягненню тих цілей, які б забезпечили успіх вашому бізнесу. Цілеспрямованість та відповідальність , обізнаність та досвід наших фахівців дозволять виокремити ваш товар чи послугу , зробити його впізнаваним та оригінальним.

Твоя мрія. Наша місія.

Ми віримо в наполегливу працю та відданість справі

Рекламне агентство повного циклу “ІнфоКард, РІА” гарантує якісне виконання замовлень, індивідуальний підхід при роботі з кожним клієнтом, врахування ваших побажань та конструктивне вирішення сформованих завдань в обумовлені терміни.

Ви хочете розвивати свій бізнес?

напишіть нам і залишайтеся на зв’язку

Нехай ваш бізнес росте разом з “Інфокард, РІА”! Залишайтесь помітними та привертайте увагу вашої цільової аудиторії. Звертайтеся до нас для якісних та інноваційних рішень у сфері реклами у Івано-Франківську!

rozvytok-biznesu

Дізнайтеся, як ми допомогли десяткам компаній досягти успіху.

Давайте побалакаємо